Експерти підрахували, що Роналду забив гол з висоти в 2,23 метра

4 квітня 2018, 12:25
При цьому рекорд п'ятикратного володаря "Золотого м'яча" – гол з висоти в 2,93 метра

Кріштіану Роналду забив красивий гол у ворота "Ювентуса". фото AFP

Нападник "Реала" Кріштіану Роналду в момент другого голу в ворота "Ювентуса" (3:0) в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів завдав удар з висоти 2,23 метра, повідомляє beIN Sports. Португалець відправив м'яч до воріт Джанлуїджі Буффона, пробивши "ножицями".

Зазначимо, що особистий рекорд Роналду, чий зріст становить 1,87 метра, встановив у сезоні-2012/13. Він відзначився в матчі головного єврокубкового турніру проти "Манчестер Юнайтед" (1:1), перебуваючи на висоті 2,93 метра.

Нагадаємо, що в другому таймі Кріштіану у високому стрибку пробив ножицями прямо в кут воріт "Ювентуса". Легендарний італійський голкіпер Джанлуїджі Буффон від безвиході просто проводив м'яч поглядом.

Відео голу Кріштіану Роналду в ворота "Ювентуса":

Нагадаємо, в першому таймі цього матчу Кріштіану Роналду встановив новий рекорд Ліги чемпіонів. Він перевершив досягнення голландця Руда ван Ністелроя.

Раніше ми повідомляли, що Роналду заважає Буффону спати ночами. Знаменитий італійський голкіпер розповів, як готувався до матчів проти "Реала".