Екс-гравець "Шахтаря" Фернандіньо врятував "МанСіті" від поразки у матчі ЛЧ з "ПСЖ"

6 квітня 2016, 23:37
"ПСЖ" і "Манчестер Сіті" зіграли внічию в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів французький "ПСЖ" і англійський "Манчестер Сіті" зіграли внічию. Поєдинок у середу в Парижі завершився з рахунком 2:2.

У складі господарів голи забили Златан Ібрагімович (41) і Адріан Рабьо (59), а у гостей відзначилися куплений у минулому році за 75 мільйонів євро Кевін Де Брюйне (38) і екс-гравець "Шахтаря" Фернандіньо (72). На початку першого тайму Златан Ібрагімович не зміг реалізувати пенальті – воротар зміг парирувати удар шведа.

У паралельному матчі "Вольфсбург" обіграв "Реал" з рахунком 2:0. Матчі у відповідь відбудуться 12 квітня.

"ПСЖ" – "Манчестер Сіті" – 2:2 (1:1)

Голи: Ібрагімович (41), Адріан Рабьо (59) – Де Брюйне (38), Фернандіньо (72)

Жовті картки: Давид Луїс (1), Матюіді (48) – Кліши (11), Фернандо (36), Мангала (83), Навас (85)

Нереалізований пенальті: Ібрагімович (14)