8 листопада 2015, 21:13
Останньою командою кращого бомбардира збірної Латвії стала рідна "Лієпая"

Фото rus.delfi.lv

Кращий у новітній історії збірної Латвії з футболу бомбардир Маріс Верпаковскіс у суботу, 7 листопада, офіційно завершив кар'єру гравця.

"Лієпая" в останньому турі чемпіонату країни приймала "Даугавпілс" і 36-річний Верпаковскіс вийшов на заміну на 52-й хвилині. Символічно, що вже через пару хвилин його команда зуміла забити єдиний м'яч у цій грі і одержати підсумкову перемогу – 1: 0

Після гри президент "Лієпаї", який завершив кар'єру гравця, з іронією зазначив: "Якщо не забив, значить прийшов час йти. Все ж ясно: момент був, так що логічно – пора закінчувати. А насправді все класно вийшло – починав у Лієпаї і закінчив у Лієпаї ".

За свою кар'єру Маріс Верпаковскіс встиг пограти в клубах Латвії ("Балтика", "Металург", "Сконто", "Лієпая"), України ("Динамо" Київ), Іспанії ("Хетафе", "Сельта"), Хорватії (" Хайдук "), Греції (" Ерготеліс ") і Азербайджану (" Баку ").