Відлуння матчу "Шахтар" – "Зоря": як Харатін в ноги Тайсону двічі за тайм стрибав

8 жовтня 2018, 18:39
Відео скандального епізоду, в якому захисник "Зорі" завдав травму капітанові "гірників"

Фол Харатіна на Тайсоні

Не вщухають пристрасті після інциденту в матчі чемпіонату України між донецьким "Шахтарем" і луганською "Зорею" (1:11),  в якому капітан "гірників" Тайсон отримав травму. Нагадаємо, на 74-й хвилині зустрічі півзахисник "Зорі" Ігор Харатін прямою ногою вдарив "гірника" в коліно, за що отримав жовту картку. Сам же Тайсон через пошкодження може пропустити близько місяця.

Момент переглянув і прокоментував найдорожчий футболіст світу Неймар, який висловив думку, що Харатін повинен бути відсторонений від футболу.

Цікаво, що захисник "Зорі" двічі за тайм стрибав прямою ногою на Тайсона, але в першому разі не дістав до суперника. Дивіться відео:

Додамо, що сам форвард "Шахтаря" обурений пасивністю судді в епізоді з травмою Тайсона.

Нагадаємо, раніше гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що з таким суддівством ми підемо не до Європи, а зовсім в інше місце.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер "гірників" Паулу Фонсека припустив, що Харатін завдав Тайсону травму навмисне: "Я не думаю, що хтось фолить так для того, щоб не травмувати".