Джокович вперше за три роки вийшов до півфіналу Вімблдону

11 липня 2018, 18:30
За місце у фіналі серб зіграє з переможцем зустрічі Рафаеля Надаля і Хуана Мартіна дель Потро

Новак Джокович. Фото: AFP

12-разовий чемпіон турнірів "Великого Шолома" серб Новак Джокович (12) в чвертьфіналі "Вімблдону" обіграв японця Кеї Нісікорі (24) 6:3, 3:6, 6:2, 6:2 і вийшов до півфіналу турніру "Великого шолома" вперше з US Open 2016, а Вімблдону – з 2015-го.

В особистому протистоянні з фіналістом US Open 2014 Джокович довів рахунок до 14:2 (13-0 в 13 останніх) і за місце у фіналі зіграє з переможцем зустрічі Рафаеля Надаля (2) і Хуана Мартіна дель Потро (5).

Нагадаємо, що на турнірі давно вже немає представників України. Леся Цуренко припинила виступ на Віблдоні 5 липня. Наша тенісистка поступилася чеській тенісистці Барборі Стрицовій.

А днем раніше єдиного українця на Вімблдоні вибили в другому раунді. Сергій Стаховський програв Сему Куеррі і вилетів з трав'яного "шолома".

Раніше ми писали, що Еліна Світоліна сенсаційно вилетіла в першому раунді Вімблдону. П'ята ракетка світу програла німкені Тетяні Марії в трьох сетах.

Нагадаємо, що Катерина Бондаренко вилетіла з Вімблдону після першого ж матчу. Четверта ракетка України на старті трав'яного "шолома" програла п'ятій ракетці Чехії Люції Шафаржовій в двох сетах.