Джокович буде битися з Федерером за вихід у фінал Australian Open

28 січня 2020, 14:21
Сербський тенісист обіграв Мілоша Раоніча

/ Фото: Reuters

Сербський тенісист Новак Джокович, посіяний на Відкритому чемпіонаті Австралії під другим номером, вийшов до півфіналу, обігравши представника Канади Мілоша Раоніча з рахунком 6: 4, 6: 3, 7: 6 (7: 1). Тривалість протистояння становила 2 години 49 хвилин.

Чинний чемпіон чотири рази подав навиліт, активно виграв 29 очок і зробив 14 невимушених помилок. На рахунку Раоніча 18 ейсів, 48 Віннер і 48 неточностей.

За вихід у фінал стартового турніру "Великого шолома" 2020 року 32-річний уродженець Белграда посперечається з 20-кратним чемпіоном мейджорів швейцарцем Роджером Федерером, який здолав американця Тенісу Сандгрен.

Раніше ми розповідали, що визначилася перша пара півфіналісток на Australian Open . У Мельбурні продовжуються престижні змагання з тенісу. Став відомий склад першого жіночого півфіналу – проти господині вийде американка.