Дядько гравця збірної Парагваю помер після перегляду матчу з Бразилією

28 червня 2015, 10:37
У сім'ї Дерліса Гонсалеса трапилася трагедія

Дерліс Гонсалес став героєм зустрічі проти Бразилії, але

Дядько нападника збірної Парагваю Дерліса Гонсалеса переніс серцевий напад , спостерігаючи за перемогою національної команди у чвертьфінальному матчі Кубка Америки – 2015 зі збірною Бразилії ( 1: 1, пенальті – 4 : 3), і помер, повідомляє інтернет-видання Goal .

Саме 21 -річний Гонсалес зрівняв рахунок на 72 -й хвилині , реалізувавши пенальті, а в серії післяматчевих 11-метрових ударів завдав переможний удар, який вивів Парагвай в півфінал.

Про трагедію футболіст дізнався після гри. " Чому сьогодні дядько ? Чому ? Ти залишив мене після серцевого нападу , коли я дав вам стільки радості і стільки щастя . Я не можу в це повірити ", – написав гравець швейцарського " Базеля" в своєму "Твіттері " , виклавши фотографію свого дядька.