Дві українки увійшли в п'ятірку кращих індивідуальної гонки на Кубку світу з біатлону

11 січня 2018, 17:07
Юлія Джима і Валя Семеренко трохи не дотягли до медалей

Фото AFP

У німецькому Рупольдінгу відбулася жіноча індивідуальна гонка в рамках п'ятого етапу Кубку світу з біатлону сезону 2017/2018 років.

Гонка вийшла досить непередбачуваною і тримала в напрузі до самого кінця, тому що не було зрозуміло, хто ж займе місця на п'єдесталі.

Після перших двох вогневих рубежів лідирувала в гонці Лаура Дальмаєр, але третю стрільбу німкеня провалила і в підсумку фінішувала за межами топ-40.

Всього скільки секунд перед першою стрільбою їй програвала Кайса Мякяряйнен, але один промах відкинув її на 63-е місце. Фінська біатлоністка не розгубилася і на інших вогневих рубежах відстрілялася на нуль, що разом з швидким ходом дозволило їй фінішувати на другому місці.

Аж до останнього кола її випереджала Розанна Крофорд, яка сенсаційно відстрілялася на нуль. Але на останньому колі канадській спортсменці не вистачило сил, і вона програла фінці більше 20 секунд.

Переможницею гонки стала італійка Доротея Вірер, яка стріляла сьогодні бездоганно.

До останнього зберігала надії на медалі Юлія Джима. Наша біатлоністка пройшла всю дистанцію без промахів, але за швидкістю програла майбутнім призерам. Слідом за нею фінішувала Валя Семеренко – вона також стріляла без промахів

А ось капітан нашої команди Олена Підгрушна на останній стрільбі припустилася двох промахів і вирішила зійти з дистанції, щоб зберегти сили на майбутні старти.

Вчора в чоловічій індивідуальній гонці в топ-30 увійшов Дмитро Підручний, а легендарний Уле-Ейнар Бьорндален не пробився на Олімпіаду-2018.

Раніше знаменита біатлоністка Марі Дорен-Абер може завершити кар'єру перед Олімпіадою-2018.