Два українці взяли участь в переможному матчі грецького "Платаніаса"

23 вересня 2017, 18:58
Віталій Приндета та Євген Будник вийшли в стартовому складі і відіграли весь матч

"Платаніас" обіграв "Аполлон

У матчі п'ятого туру чемпіонату Греції з футболу "Платаніас" обіграв "Аполлон". Поєдинок в суботу пройшов в Афінах і завершився перемогою гостей з мінімальним рахунком 1: 0.

Гол на 22-й хвилині забив конголезький нападник Кларк Нсікулу.

У складі переможців вийшли в стартовому складі і відіграли всі 90 хвилин два українські футболісти – півзахисники Віталій Приндета та Євген Будник. Віталій на 38-й хвилині отримав жовту картку.

Відзначимо, що з 67-ї хвилини господарі грали в меншості через вилучення одного з футболістів.

У цьому сезоні 24-річний Віталій Приндета зіграв в трьох матчах за "Платаніас", 27-річний Євген Будник – в чотирьох, на його рахунку також один гол.

Напонім, що в лютому цього року
Євген Будник став найдорожчим футболістом "Капфенберга" – клубу другого дивізіону чемпіонату Австрії.