Два світові рекорди в плаванні впали на етапі Кубка світу в Німеччині

7 серпня 2017, 20:23
Катінка Хошсу оновила світовий рекорд на 100-метрівці комплексом, а Раномі Кромовідьойо – на 50-метрівці вільним стилем

Катінка Хошсу оновила світовий рекорд на дистанції 100 метрів комплексним плаванням. фото AFP

На етапі Кубка світу з плавання в Берліні в понеділок були встановлені два світові рекорди.

Угорка Катінка Хошсу оновила світовий рекорд на дистанції 100 метрів комплексним плаванням. Спортсменка перемогла у фінальному запливі, показавши результат 56,51 секунди і поліпшивши своє колишнє досягнення від 4 грудня 2015 року на 16 сотих секунди.
"Срібло" взяла шведка Сара Шестрем (57,30), "бронза" дісталася Алії Аткінсон з Ямайки (58,12).

Голландка Раномі Кромовідьойо встановила новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Кромовідьойо в фіналі пропливла 50-метрівку за 22,93 секунди, перш рекорд належав шведці Сарі Шестрем, яка показала час 23,10 секунди 2 серпня на етапі Кубка світу в Москві.

Шестрем у понеділок взяла "срібло" (23,00), "бронза" у австралійки Кейт Кемпбелл (23,62).

В рамках Кубка світу з плавання змагання проводяться на короткій воді.

Раномі Кромовідьойо. фото AFP

Нагадаємо, ЧС-2017 з водних видів спорту, що завершився нещодавно в Будапешті, став найбільш медальним для України – 9 нагород.