Два автоголи і пенальті допомогли Росії здолати карликовий Ліхтенштейн

8 вересня 2014, 21:24
Росіяни на старті відбору на Євро-2016 розгромили Ліхтенштейн – 4:0

Збірна Росії розгромила команду держави-карлика Ліхтенштейну у стартовому матчі відбірного турніру чемпіонату Європи-2016. Домашня зустріч групи G завершилася з рахунком 4:0 на користь росіян.

Вже на 4-й хвилині матчу м'яч після дальнього удару Сергія Ігнашевича рикошетом від футболіста гостей Мартіна Бюхеля опинився у воротах ліхтенштейнців. Другий гол був забитий також у свої ворота гравцем збірної Ліхтенштейну Францем Бургмайером (50-а хвилина). Втретє засмутив гостей Дмитро Комбаров (54), який реалізував пенальті. Остаточний підсумок матчу встановив Артем Дзюба (65), для якого цей гол став дебютним у збірній.

У наступному матчі відбору збірна Росії 9 жовтня зіграє на виїзді з командою Швеції.

Збірна України сьогодні також стартує у відборі на Євро-2016. Суперник більш ніж серйозний – команда Словаччини.