Дубль Мбокані приніс перемогу "Динамо" над "Зіркою"

18 листопада 2017, 15:59
Кияни виграли в Кропивницького завдяки двом голам у першому таймі

Мбокані в ударі. Фото ФК

Сьогодні в поєдинку16 туру чемпіонату України в Кропивницькому " Зірка " приймала київське " Динамо " .

Вже до перерви гості оформили собі комфортну перевагу в два м'ячі . Дублем відзначився Дьємерсі Мбокані .

Рахунок був відкритий в середині тайму. Морозюк подав кутовий і Мбокані головою відправив м'яч

в сітку. А незабаром ця парочка спорудила ще один гол. На цей раз Морозюк подав вже з флангу і Мбокані головою забив свій другий м'яч у зустрічі.

Між цими голами Мбокані з хорошої позиції не влучив у ворота на добиванні.

Після перерви динамівці могли довести справу до розгрому. Але після удару Мораеса м'яч влучив у хрестовину.

"Зірка" – "Динамо" – 0: 2
Голи: Мбокані (23, 31)

Статистика матчу "Зірка" – "Динамо":

Володіння м'ячем: 44% – 56%
Удари: 7 – 20
Удари в площину воріт: 2 – 9

Після цієї перемоги "Динамо" наблизилося в турнірній таблиці до "Шахтаря", а ось "Зірці" важко буде увійти до першої шістки.

Нагадаємо, що в п'ятницю
тур був відкритий поєдинком "Шахтар" – "Олександрія". У Харкові гості святкували перемогу над лідером Прем'єр – ліги – 2 : 1 . За олександрійців дублем в матчі відзначився Артем Полярус.