Дубль Луїса Суареса приносить перемогу Уругваю над Англією

20 червня 2014, 00:04
Англійці практично позбулися шансів пробитися в плей-офф

Луїс Суарес робить дубль. фото

Вперше у своїй історії збірна Англії програла два стартові матчі на мундіалі. У четвер ввечері англійці поступилися Уругваю.

Перший тайм прийшов приблизно в рівній боротьбі. На 30-й хвилині шикарний момент упустив Уейн Руні, який з метра головою пробив у хрестовину. А ось уругвайці свій шанс використали сповна. На 39-й хвилині Кавані з лінії штрафного подав по діагоналі на лінію воротарського і Луїс Суарес головою пробив у протихід воротарю.

Другий тайм пройшов практично у штрафному Уругваю і англійці таки добилися свого. На 75-й хвилині після прострілу справа Уейн Руні переправив м'яч у порожні ворота.

Намагаючись вирвати перемогу, англійці пішли вперед і нарвалися на контратаку. На 85-й хвилині Муслера далеко вибив м'яч, після боротьби в центрі поля той відскочив до Суаресу, який увійшов до штрафного справа і увігнав м'яч у ворота. Перемога Уругваю – 2:1, яка робить шанси Англії на вихід в плей-офф тільки теоретичними.