Драма року: Усейн Болт отримав травму в останньому забігу в кар'єрі на чемпіонаті світу

13 серпня 2017, 00:11
Естафету 4х100 на чемпіонаті світу виграли британські спортсмени

Усейн Болт не зміг фінішувати в прощальній <

<p>Фото AFP</p>

У передостанній день чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні відбувся останній забіг в кар'єрі легендарного ямайського спринтера Усейна Болта .

"Блискавка" програв свій останній індивідуальний забіг в фінале 100-метровкиДжастіну Гетліну, однак справжнім прощання з вболівальниками відбулося під час естафети 4х100 .

Болт , що стартував на останньому етапі , отримав естафетну паличку і помчав до фінішу , однак після декількох десятків метрів звалився на доріжку , скорчившись від болю . Відразу після фінішу на допомогу атлетові кинулися лікарі , а організатори змагань підігнали навіть інвалідний візок .

Втім , Болт зумів сам піднятися на ноги і в оточенні своїх співвітчизників накульгуючи покинув трасу .

Перемога ж в естафеті дісталася збірній Великобританії ( 37.47 ) , друге місце посіла команда США ( 37.52 ) , а третє японці ( 38.04 ) .

Відзначимо , що володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своєрішення завершити кар'єру.

Сьогодні раніше 19-річна Юлія Левченко завоювала першу медаль для України на чемпіонаті світу. Помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, який пробився у фінал.