Дортмундська "Боруссія" вперше програла в Бундеслізі

14 жовтня 2017, 21:43
Команда Андрія Ярмоленка поступилася вдома "Лейпцигу"

"Лейпциг" обіграв Дортмунд. Фото AFP

В матчі 8 тура чемпіонату Німеччини з футболудортмундська " Боруссія " на своєму полі приймала " Лейпциг " і зазнала поразки – 2 : 3 .

Уже в дебюті зустрічі команди обмінялися голами . На 4 -й хвилині П'єр – Емерік Обамейянг вивів господарів вперед , але на 10 -й хвилині рахунок зрівняв Марсель Забітцер .

На 25 -й вперед вийшов вже " Лейпциг " – відзначився Юссуф Поульсен . А після перерви " Боруссії " зовсім стало важко . На 47 -й хвилині Сократіс отримав пряму червону картку , і Жан – Кевін Огустен реалізував .

Однак незабаром склади зрівнялися . Протягом двох хвилин Штефан Ільзанкер отримав по жовтій картці і на 56 -й хвилині покинув поля . " Боруссія " швидко забила – на 64 -й Обамейянг оформив дубль , реалізувавши пенальті . Але хоча б зрівняти рахунок дортмундці не змогли .

За " Боруссію " весь матч відіграв український півзахисник Андрій Ярмоленко .
Цікаво , що напередодні восьмого туру стало відомо , щокоманда Ярмоленка – друга за популярністю серед уболівальників в Німеччині. Опитування проводили серед уболівальників від 14 років і старше .

А "Баварія" повернула тренера Юппа Хайнкеса, який вже тричі очолював клуб .