Доротея Вірер стала володаркою Кришталевого глобуса

24 березня 2019, 15:51
Вперше в історії італійська біатлоністка виграла загальний залік Кубка світу

Доротея Вірер / Фото: AFP

Сьогодні мас-стартом завершився біатлонний сезон у жінок. За його підсумками загальний залік Кубка світу виграла Доротея Вірер. Вона стала першою представницею Італії, якій вдалося завоювати великий Кришталевий глобус.

Перед останньою гонкою сезону посунути Доротея Вірер з першого місця мала шанс її подруга по команді Ліза Віттоцці, були математичні шанси і у Анастасії Кузьміної. Однак на фініші біатлоністки фінішували один за одним – Кузьміна, Віттоцці, Доротея Вірер, що не позначилося на загальній розстановці в підсумковій таблиці.

77. Яна Бондар (Україна) – 37

Раніше ми писали, що французький біатлоніст Сімон Фуркад прийняв рішення завершити кар'єру. Фуркад є чемпіоном світу 2009 року в змішаній естафеті, на його рахунку три "срібла" і "бронза" світової першості. Він дев'ять разів потрапляв на індивідуальний подіум етапів Кубка світу (0 золотих, 7 срібних, 2 бронзових) і 22 рази – в командних перегонах (8 золотих, 6 срібних, 8 бронзових), в його активі Малий кришталевий глобус у заліку індивідуальних гонок сезону- 2011/12.

Нагадаємо, що минулого тижня завершився чемпіонат світу з біатлону: всі медалісти і результати змагань.