"Донбас" обіграв чемпіонів Ісландії в Континентальному кубку

20 жовтня 2018, 20:54
Український клуб здобув дві перемоги поспіль на турнірі в Ризі

"Донбас" - "Вікінгар" 6:3. Фото hcdonbass.com

У Ризі матчем "Донбас" – "Вікінгар" стартував другий ігровий день Континентального кубка. Тренерський штаб чемпіонів України вирішив провести ротацію на воротарської позиції, замінивши Богдана Дяченко на Сергія Костенко. На жаль, російський голкіпер не зміг впевнено увійти в гру, і за стартові 24 з половиною хвилини пропустив двічі після семи кидків. Так, ісландці змогли вперше на турнірі виявитися в ролі лідера по ходу матчу.

Відновити статус-кво до закінчення другого періоду допоміг Севастян Карпенко, який не поскупився і віддав зручний пас Андрію Деніскіну на порожні ворота. Таким чином, два стартових періоду завершилися внічию 1: 1.

Дотиснути суперника команді Юліуса Шуплера вдалося в заключній 20-хвилинці, закинувши чотири шайби. При цьому "вікінги" відповіли лише раз, але з приводу реалізації моментів красномовно говорила післяматчева статистика кидків – 60:12.

Свій наступний матч "Донбас" проведе 21 жовтня проти ризького "Курбадса", який у другий ігровий день зійдеться з іспанським "Чурі Урдіном
".

"Донбас" – "Вікінгар" 6:3 (1:1, 1:1, 4:1)

Шайби : 1 : 0 – Смирнов ( Гончаров ) – 1:49 , 1 : 1 – Сіппонен ( Штегер , Гісласон ) – 2:37 , 1 : 2 – Стюарт – Дант ( Ліефссон , Бльондал ) – 20:46 , 2 : 2 – Деніскін ( Карпенко , Луговий ) – 28:41 , 3 : 2 – Коренчук ( Кирющенков ) – 44:26 , 3 : 3 – Арнасон ( Мікаельссон , Лайне) – 53:56 , 4 : 3 – Карпенко ( Фірсов , Луговий ) – 55:38 , 5 : 3 – Кирющенков ( Сильницький ) – 55:53 , 6 : 3 – Гончаров – 59:22 .

Нагадаємо , що в стартовому матчі Континентального кубка "Донбас" грав проти кращої команди Іспанії "Чурі Урдін" з Сан-Себастьяна і переміг з рахунком 6:2.