"Донбас" розгромив ХК "Кременчук" у чемпіонаті України

29 листопада 2015, 20:44
Донецький клуб закинув суперникам п'ять шайб

Донеччани виграли матч чемпіонату України. Фото ХК "Донбас"

У Дружківці відбувся перший центральний матч дев'ятого туру чемпіонату України між донецьким "Донбасом" і ХК "Кременчук".

Команди взяли високий темп з найперших хвилин. На правах господарів "Донбас" трохи більше кидав по воротах суперника (10: 8), цьому посприяли і два швидкі видалення у кременчужан, проте Михайло Шевчук не дозволив донецькій команді відкрити рахунок у першому періоді. Зазначимо, що вперше на ЛА "Альтаїр" гостям допомагав приїжджий фан-сектор, який налічував близько 20 осіб.

У другому періоді господарям льоду вдалося відправити суперника у важкий нокдаун. Менш ніж за 4 хвилини (якщо бути точним, то за 3:13) "Донбас" закинув 4 шайби у ворота "Кременчука".

У заключній третині гри "Донбас" зміг утримати свої ворота на замку, а Євген Царегородцев відповідно зміг оформити свій перший шатаут у сезоні.

Завтра "Донбас" і "Кременчук" проведуть другий матч, який розпочнеться о 18:00.

"Донбас" – "Кременчук" – 5: 0 (0: 0, 4: 0, 1: 0)

1: 0 Петрухно (Докшін, Чердак), 26:27 2: 0 Докшін (Никифоров, Куцевич), 27:24, 3: 0 Буценко (Ігнатенко), 28:35, 4: 0 Никифоров (Куцевич, Докшін), 29 : 40, 5: 0 Буценко (Бабинець, Толстушко), 47:33.