"Донбас" на характері вирвав перемогу по буллітам у лідерів чемпіонату України з "Кременчука"

29 грудня 2019, 20:12
Команда Сергія Вітера двічі відігравалася в основний час і змогла взяти своє "в лотереї"

У неділю в Українській хокейній лізі відбувся матч лідерів: "Донбас" в Дружківці приймав "Кременчук". Перед зустріччю господарі посідали третє місце, на одне очко відстаючи від херсонського "Дніпра", а гості впевнено йшли на першій позиції з солідним відривом від конкурентів. До слова, нещодавно гольова передача воротаря допомогла "Донбасу" обіграти "Дніпро".

Підопічні Олександра Савицького двічі виходили вперед: шайби закинули Олександр Пукса і Гліб Бондарук. Але Микита Мілєхін і Ілля Коренчук в другому періоді відновлювали рівновагу – 1:1 і 2:2. У впертій боротьбі поєдинок докотився до овертайму, а потім і серії буллітів. І тут удача посміхнулася "Донбасу" – 3:2, а вирішальний гол на рахунку того-таки Мілєхін.

Читайте, як російський капітан "Вашингтона" відмовився від участі в Матчі всіх зірок НХЛ.

Ця перемога дозволила колективу Сергія Вітера вийти на друге місце чемпіонату України, обійшовши "Дніпро". Причому донецька команда провела на один матч менше. "Кременчук" ж зазнав першої поразки в сезоні за буллітами.