Долгополов з розгромом вийшов до чвертьфіналу турніру в Брісбені

3 січня 2018, 10:27
Українець у двох сетах не залишив шансів аргентинцеві Орасіо Себальосу

Олександр Долгополов. Фото: AFP

Український тенісист Олександр Долгополов впевнено вийшов до чвертьфіналу турніру ATP Brisbane International в Брісбені.

У матчі другого кола українець розгромив аргентинського тенісиста Орасіо Себальоса – 6:1, 6:2. Поєдинок тривав 1 годину 4 хвилини. На рахунку Долгополова 9 ейсів і 2 подвійні помилки.

Наступним суперником Олександра стане австралієць Нік Кірьос, який переміг в дербі свого співвітчизника Метью Ебдена – 6:7, 7:6, 6:2.

Нагадаємо, що 31 грудня в стартовому матчі сезону Долгополов обіграв шосту ракетку турніру аргентинця Дієго Шварцмана.

Також боротьбу на турнірі в Брісбені продовжують Еліна Світоліна і Леся Цуренко, а ось Катерина Бондаренко програла в першому коліі турніру. Раніше вона в фіналі кваліфікації перемогла ще одну українку Даяну Ястремську.

Раніше ми писали, що Еліна Світоліна роздяглася і залізла до умивальника заради гарячої фотосесії для глянцю. Вперше в своїй біографії тенісистка знялася в еротичній фотосесії і розповіла про своє спортивне (і не тільки) життя.