Долгополов і Світоліна зіграють на турнірі в Австралії

3 січня 2015, 10:21
Призовий фонд турніру в Брісбені складе 1 мільйон доларів

Олександр Долгополов. Фото AFP

Українські тенісистки Еліна Світоліна й Олександр Долгополов стартують в основній сітці турніру WTA Premier з призовим фондом 1 мільйон доларів у Брісбені, Австралія.

Першою суперницею 20-річної харків'янки стане 26-річна словацька тенісистка Магдалена Рибарікова. Це буде перша зустріч між цими тенісистками.

Першим суперником киянина, посіяного під 7 номером, стане аргентинський тенісист Карлос Берлок.

Це буде шоста особиста зустріч між двома тенісистами. Долгополов виграв у Берлока 3 матчі, а 2 – програв.

Ще дві представниці України Марина Заневська та Леся Цуренко пробилися у фінал кваліфікації турніру.

У другому колі відбіркового турніру 21-річна одеситка за 1 годину 18 хвилин обіграла свою ровесницю із Сербії – Йовану Якшич – 6:1, 6:4. За місце в основній сітці українка посперечається з Ярославою Шведовою із Казахстану(1).

Цуренко (3) у другому раунді впевнено обіграла канадську тенісистку Габріелу Дабровські – 6:3, 6:1. Суперницею Лесі по фіналу відбіркового турніру стане росіянка Алла Кудрявцева (5).