Наздогнати Екхоф – це утопія: норвежка сенсаційно стріляла "на нуль", а Семеренко та Підгрушна в ТОП-15

15 грудня 2019, 13:42
Олена промахувалася на стрільбі лежачи, а Валентину підвела "стійка"

Олена Підгрушна

Жіночу частину другого етапу Кубка світу з біатлону в Хохфільцені закривала гонка переслідування. Напередодні свою гонку-переслідування пробігли чоловіки, і чергову перемогу святкував норвежець Йоханнес Бе. А українець Дмитро Підручний фінішував на 16-му місці.

Дівчата бігли при нулі градусів під яскравим сонцем, яке злегка підтоплювало сніг, що могло стати проблемою при підготовці лиж. Фаворитка і переможниця спринту італійка Доротея Вірер вже на першій лежці" не закрила дві мішені, що практично позбавило її можливості поборотися за перемогу. Покладали ми надії й на українок – Валя Семеренко починала дев'ятою, а Олена Підгрушна – 12-ю. Але наш капітан, незважаючи на непогану швидкість, вистрілила по разу в "молоко" на першій і другій стрільбі і відкотилася назад, хоча на "стійці" Олена зібралася і фінішувала в ТОП-15.

Валя Семеренко після другого вогневого рубежу йшла шостою і довго трималася у першій вісімці, проте зробила по одному промаху на стрільбі стоячи і в підсумковому протоколі опинилася лише 14-ю. А перемогла норвежка Тіріл Екхофф, яка здивувала всіх, коли пройшла всі чотири вогневі рубежі без помилок. Але ж у реактивної Тіріл на "стійці" у цьому сезоні був дуже низькі відсоток – 63! Цікаво, що з чотирьох особистих гонок на етапі в Австрії, три виграли норвежці – два "золота" у Йоханеса Бе і одне у Екхоф.