Дніпро" розгромив "Волинь"

15 квітня 2014, 20:58
Програючи після першого тайму 0:1, дніпропетровці перемогли з рахунком 5:1

"Дніпро" - "Волинь" 5:1. Фото ФК "Дніпро"

У стартовому матчі перенесеного 19-го туру чемпіонату України "Дніпро" розгромив "Волинь". Поєдинок у вівторок у Дніпропетровську завершився з рахунком 5:1.

Перший гол наприкінці першого тайму забили гості: відзначився італійський форвард Алессандро Селін. На 55-й хвилині рахунок зрівняв Євген Селезньов, а потім сталася рідкісна в українській Прем'єр-лізі подія: Матеус за півгодини забив чотири м'ячі! Це перший покер в історії "Дніпра" в чемпіонатах України.

Після цього матчу "Дніпро" очолив турнірну таблицю: в активі команди Хуанде Рамоса стало 50 очок, тоді як у "Шахтаря" – 47. Правда, вже завтра гірники грають на виїзді проти "Динамо" і можуть зрівнятися за очками. У "Волині" залишилося 27 балів (9-е місце). Повна таблиця чемпіонату України.

"Дніпро" – "Волинь" 5:1 (0:1)

Голи: Селезньов (55), Матеус (57), Матеус (66), Матеус (70), Матеус (90) – Селін (44)

Жовті картки: Скоба (20).