"Дніпро" пройшов "Аякс" завдяки голу, забитому на виїзді

20 березня 2015, 00:45
Гол Коноплянки на 97-й хвилині матчу вивів "Дніпро" в 1/4 фіналу Ліги Європи

Гол Коноплянки вивів "Дніпро" в 1/4 фіналу Ліги Європи. фото AFP

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи "Дніпро" на виїзді в додатковий час поступився "Аяксу", але вийшов у чвертьфінал завдяки голу, забитому на виїзді.

Основний час матчу в Амстердамі завершився з рахунком 1:0. Гол на 60-й хвилині забив Базур, який скористався помилкою Ежідіо і пробив повз воротаря дніпрян.

У додатковий час команди обмінялися голами у кожному з таймів: на 97-й хвилині відзначився своїм фірмовим дальнім ударом Коноплянка, а на 118-й вдало на добиванні зіграв ван дер Хоорн.

Підсумок – 2:1, і "Дніпро" крокує у чвертьфінал завдяки голу, забитому в гостях. Перший матч у Києві команда Мирона Маркевича, який на матч-відповідь не поїхав через проблеми зі здоров'ям, виграла з рахунком 1:0.

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи пройде в п'ятницю, 20 березня. Україна на цій стадії представлять "Динамо" і "Дніпро".