"Дніпро" зазнав другої поразки за тиждень

30 листопада 2015, 20:59
Підопічні Мирона Маркевича на своєму полі поступилися "Ворсклі"

Фото ФК "Дніпро"

Дніпропетровський "Дніпро" у матчі 16-го туру чемпіонату України поступився полтавській "Ворсклі".

Рахунок у матчі перед самим свистком на перерву відкрив Санжар Турсунов, а після перерви Антон Шиндер збільшив перевагу своєї команди.

Таким чином, команда Мирона Маркевича упустила можливість наздогнати в турнірній таблиці луганську "Зорю", а також дозволила полтавчанам скоротити відставання до одного пункту.

Ця поразка стала для "Дніпра" другою за тиждень – у четвер дніпропетровці поступилися в Лізі Європи "Лаціо" (1: 3). В цілому ж фіналіст Ліги Європи не може виграти вже три матчі поспіль.

"Дніпро" – "Ворскла" – 0: 2

Голи: Турсунов (43), Шиндер (58).

"Дніпро": Бойко, Гуйє, Дуглас (Безус, 46), Чигринський (Чеберячко, 72), Томечак (Гама, 62), Лео Матос, Лучкевич, Ротань, Матеус, Селезньов, Данило.

"Ворскла": Богуш, Сапай, Даллку, Сімінін, Дитятьєв, Ткачук, Чеснаков (Ковпак, 77), Бартулович (Скляр, 46), Громов, Турсунов (Міщенко, 86), Шиндер.

Попередження: Чигринський (26), Шиндер (29), Чеснаков (42), Томечак (55), Сімінін (67), Ткачук (88).