"Дніпро" обіграв "Динамо" в товариському матчі

25 лютого 2016, 09:37
Підопічні Мирона Маркевича продовжили безпрограшну серію на зборах до 10 зустрічей

Чергова перемога дніпропетровців. Фото ФК "Дніпро"

Матч з мінським "Динамо" завершив ігрову програму "Дніпра" на зимових зборах. Дніпропетровська команда впевнено провела перший тайм, в якому створила комфортний заділ у рахунку. Вже на 8-й хвилині грав в цьому поєдинку на вістрі атак Матеус відгукнувся на хороший пас по центру Євгена Шахова та завдав удар. Голкіпер "Динамо" Сергій Ігнатович м'яч відбив, але в потрібному місці опинився Бруно Гама, який метрів з 18-ти послав м'яч у порожні ворота.

Дніпряни продовжували контролювати середину поля, щільно "накриваючи суперників" і надійно тримаючи м'яч. Зрештою, вони змусили знову помилитися оборону мінчан. На 34-й хвилині Роман Зозуля віддав передачу Матеус, який перед штрафним залишився взагалі без опіки. Розвернувшись і підготувавши удар, він пробив низом метрів з 20-ти, і м'яч влетів точно в нижній кут.

У другому таймі рахунок на табло не змінився. Перемога "Дніпра" – 2:0. Таким чином, підопічні Мирона Маркевича продовжили безпрограшну серію на зборах до 10 матчів. Почалася вона ще в кінці першого збору в Туреччині, продовжилася в Іспанії (4 поєдинки) і завершилася п'ятьма іграми в тій же Туреччині. При цьому 8 спарингів дніпряни виграли.