"Дніпро" на своєму полі розгромив "Волинь"

1 березня 2015, 18:57
Команда Мирона Маркевича забила два голи в першому таймі і три у другому

"Дніпро" впевнено обіграв "Волинь". Фото ФК "Дніпро"

У матчі 15 туру чемпіонату України "Дніпро" на своєму полі розгромив "Волинь". Поєдинок у неділю в Дніпропетровську завершився з рахунком 5: 0.

Рахунок на 17-й хвилині відкрив після красивого сольного проходу Євген Коноплянка. У кінцівці першого тайму Павло Ксьонз подвоїв перевагу команди Мирона Маркевича.

На початку другого тайму третій м'яч у ворота "Волині" забив Нікола Калинич, на 82-й хвилині Андрій Близниченко зробив рахунок 4: 0, а в додані арбітром хвилини Роман Зозуля поставив крапку в матчі – 5: 0!

Після цього матчу в активі "Дніпра" стало 31 очко (третє місце), а у "Волині" залишилося 20 очок (сьоме місце).

Раніше "Дніпро" за підсумками двоматчевого протистояння з "Олімпіакосом" вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи, де зіграє з голландським "Аяксом".

Таблиця чемпіонату України.

"Дніпро" – "Волинь" 5:0 (2:0)

Голи: Коноплянка (17), Ксьонз (45 + 3), Калинич (51), Близниченко (82), Зозуля (90 + 4)
Жовті картки: Федорчук (23), Бруно Гама (43) – Петров (33), Бабатунде (36), Політило (56)