"Дніпро" мінімально поступився "Будівельнику" в Суперлізі

31 жовтня 2014, 21:44
Лідер чемпіонату гідно протистояв чемпіону

Фото superleague.ua

"Дніпро" дав бій чинному чемпіону "Будівельнику", поступившись суперникові в напруженій боротьбі лише на останніх секундах матчу з рахунком 70:72.

Якщо в першій половині господарі паркету на чолі з Олександром Мішулою, який до великої перерви відзначився 13 очками, мали незначну перевагу в боротьбі під щитами, то у "Будівельника" краще виходило з дальніми кидками. У першу чергу, це стосується Олександра Кольченка, на рахунку якого було 3/4 влучних триочкових. У результаті перша половина завершилася з п'ятиочковою перевагою гостей (42:47).

Упродовж третьої найменш результативної десятихвилинки, яку активно провели Олександр Тищенко та Артем Буцький, "будівельники" зуміли збільшити розрив у рахунку до одинадцяти очок. Однак дніпряни не збиралися складати "зброю" й зусиллями насамперед Станіслава Тимофеєнка організували камбек. За хвилину до фінальної сирени Олександр Мішула кидком із-за дуги скоротив відставання своєї команди до двох пунктів (66:68), однак героєм кінцівки матчу став захисник гостей Денис Лукашов, який не розгубився у вирішальні секунди і реалізував 4/4 штрафних.

Найрезультативнішим гравцем "Будівельника" став Олександр Кольченко, на рахунку якого 17 очок. Дабл-дабл (13 очок + 10 підбирань) оформив Михайло Анісімов. 11 очок здобув Максим Пустозвонов. 8 очок, 8 передач і 7 підбирань в активі Дениса Лукашова.

Станіслав Тимофеєнко приніс "Дніпру" 17 очок, а також зібрав 8 відскоків. 16 очками та 6 передачами відзначився Олександр Мішула, 11 очками та 5 підбираннями – Андрій Малиш.