Дмитро Лепа допоміг хорватському "Осієку" обіграти "ПСВ" у Лізі Європи

27 липня 2017, 22:24
Український півзахисник вийшов у стартовому складі і відіграв 66 хвилин у Голландії

Дмитро Лепа. фото nk-osijek.hr

У першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи голландський "ПСВ" на своєму полі програв хорватському "Осієку" з рахунком 0: 1.

Єдиний гол на 57-й хвилині з пенальті забив Борна Барашич. Український півзахисник "Осіека" Дмитро Лепа вийшов у стартовому складі і відіграв 66 хвилин, поки не був замінений.

У нинішньому сезоні 28-річний Костевич, трансферну вартість якого портал transfermarkt оцінює в 500 тисяч євро, зіграв уже в п'яти матчах за "Осієк". На рахунку українця поки немає голів або результативних передач.

Матч-відповідь у Хорватії 3 серпня пройде в місті Осієк.

Нагадаємо, що сьогодні донецький "Олімпік" дебютував у єврокубках, зігравши в Києві внічию з грецьким клубом ПАОК. А в матчі "Утрехт" – "Лех" український захисник Володимир Костевич відіграв всі 90 хвилин.