"Дискотека замість матчу": у мороз мінус 14 на арені в Росії зникло світло

26 грудня 2020, 19:30
Перебої з електрикою мало не зірвали поєдинок КХЛ в Єкатеринбурзі

Хокей без світла в Єкатеринбурзі/Фото ХК "Автомобіліст"

Перебої з електрикою мало не зірвали поєдинок регулярного чемпіонату КХЛ у Росії. "Автомобіліст" приймав в Єкатеринбурзі нижньокамський "Нафтохімік" (3:0), під час другого періоду стався технічний збій, і на арені зникло світло. А хокеїсти, які вже вийшли на лід, продовжували розминатися в світлі ліхтарів.

"У дискотечний хокей може зіграємо, га?" – пропонували на сторінці "Нафтохіміка" в Twitter.

Ремонтні роботи на арені тривали понад 20 хвилин. "Чекаємо електрики. Поки можемо розповідати страшні історії", – жартували на сторінці "Нафтохіміка", зауваживши також, що на вулиці сильний мороз – мінус 14. А коли світло повернули, хокеїсти "Автомобіліста" змогли закинути супернику три шайби і виграти 3:0 . Ось кому на руку пропадав струм.

Раніше ми писали, що канадський хокеїст отримав жахливу травму в матчі з Росією.