Динамо вирвало перемогу над Реалом: відео голів

25 січня 2022, 20:04
Динамо здобуло третю поспіль перемогу на тренувальному зборі в Іспанії, але цього разу перемога далася підопічним Мірчі Луческу не так легко, як у попередніх матчах

Динамо одержало третю перемогу в Іспанії / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні кияни зустрічалися з Реал Мурсія із четвертого дивізіону Іспанії. Ми проводили онлайн матчу Динамо – Реал Мурсія.

Поєдинок розпочався з несподіваного м'яча у виконанні іспанців. Динамо знадобилося 10 хвилин, щоб зрівняти рахунок.

А ось вийти вперед вийшло тільки наприкінці другого тайму. Але одразу після цього динамівці забили ще раз і зняли всі питання про переможця.

Динамо – Реал Мурсія – 3:1
Голи: Кулач (19), Шапаренко (84), Буяльський (87) – Мека (8)

Раніше Динамо вже провело два спаринги на зборах в Іспанії і здобуло перемоги з однаковим рахунком 4:0:

Наступний спаринг на зборах в Іспанії Динамо проведе 27 січня проти Буде-Глімта, колишнього суперника Зорі в Лізі конференцій. У поточному євросезоні скромний клуб із Норвегії розгромив Жозе Моурінью з рахунком 6:1.