"Динамо" всуху програло четвертій команді Швейцарії

19 січня 2018, 19:45
У першому спарингу на зборах в Іспанії "Динамо" з рахунком 0:2 поступилося "Санкт-Галлені"

"Санкт-Галлен" обіграв "Динамо" з рахунком 2:0. Фото fcsg.ch

У п'ятницю "Динамо" провело перший товариський поєдинок на тренувальному зборі в Іспанії. Поєдинок проти швейцарського "Санкт-Галлен" кияни програли, пропустивши по голу в кожному з таймів і не зумівши забити жодного м'яча. Підсумок – 0:2. Зустріч відбулася на полі футбольного центру в Марбельї. Голи у складі переможців забивали Іттен Чедріч (34-та хвилина) і Тафер Яніс (87).

Під час проти "Санкт-Галлена" наставник "Динамо" встиг змінити весь склад по ходу гри, зробивши 12 замін.

Суперник команди Олександра Хацкевича в поточному сезоні швейцарської Суперліги займає четверте місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера і колишнього суперника киян у єврокубках "Янг Бойз" на 13 очок.

Відзначимо, що "Динамо" взимку посилилося вже трьома новачками. Раніше були придбані Беньямін Вербич і Артем Шабанов, а вчора контракт з "Динамо" підписав Руслан Ротань. Сегодня вони можуть дебютувати у складі киян.

У матчі не зміг взяти участь в матчі Віктор Циганков, котрий переніс недавно операцію. Детальніше про ситуацію з травмованими і конфлікт із Мбокані і Мораесом розповів Олександр Хацкевич.

Загалом кияни запланували п'ять спарингів на першому тренувальному зборі. Список всіх суперників "Динамо". Єдина зміна – замість зустрічі з японським "Сенан Бельмар" команда Олександра Хацкевича проведе контрольний матч з хорватським "Осієком".