"Динамо" всуху обіграло "Металіст"

31 жовтня 2015, 18:58
На своєму полі команда Сергія Реброва впевнено обіграла "Металіст" з рахунком 2: 0

"Динамо" - "Металіст" - 2: 0. Фото ФК "Динамо"

"Динамо" у матчі 13 туру української Прем'єр-ліги обіграло" Металіст ". Поєдинок у суботу пройшов на НСК" Олімпійський "у Києві і завершився з рахунком 2: 0.

Рахунок на 34-й хвилині відкрив Сергій Сидорчук, який пробив метрів з 12-ти у дальній нижній кут воріт Худжамова. У середині другого тайму команда Сергія Реброва подвоїла перевагу в рахунку: Мораес розстріляв воротаря "Металіста" з близької відстані після прострілу Ярмоленка.

У шести домашніх матчі цього сезону в ЧУ "Динамо" пропустило три голи – все в матчі з "Шахтарем" (0: 3).

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 31 очко – як і у "Шахтаря". У "Металіста" залишилося 9 очок.