"Динамо" всуху обіграло "Говерлу"

26 вересня 2015, 21:43
Голи Кравця і Гусєва дозволили киянам зберегти триочковий відрив від "Шахтаря"

Артем Кравець відкрив рахунок на 33-й хвилині. Фото ФК "Дина

Лідер чемпіонату України київське " Динамо" у матчі дев'ятого туру обіграло " Говерлу " . Матч у суботу пройшов на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 2 : 0 на користь команди Сергія Реброва.

Перший гол на 33 -й хвилині забив Артем Кравець , який реалізував вихід один на один після пасу п'ятою від Андрія Ярмоленка. На 60 -й хвилині Олег Гусєв точним ударом метрів з десяти замкнув простріл Сидорчука з правого флангу.

Динамівці попереду за всіма статистичними показниками матчу . Володіння м'ячем – 64 % проти 36 % , удари в створ воріт – 7 : 0 , всього ударів – 17 : 2 , кутові – 9 : 2 .

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 25 очок, кияни – лідери чемпіонату . У " Говерли " залишилося 9 очок – восьме місце.