"Динамо" всуху обіграло чемпіонів Чехії

14 липня 2018, 19:13
Матч на зборах в Австрії між "Динамо" і "Вікторією" завершився з рахунком 2: 0

"Динамо" обіграло "Вікторію"

Київське " Динамо " обіграло команду " Вікторія " в товариському матчі в Австрії . Поєдинок пройшов у місті Швац і завершився перемогою другої команди чемпіонату України над чемпіонами Чехії з рахунком 2 : 0 .

Обидва голи були забиті в другому таймі . На 62 -й хвилині відзначився Віталій Буяльський , а на останній хвилині матчу другий гол киян забив 19 – річний Євген Смирний .

Нагадаємо , вчора " Динамо " розгромило австрійський аматорський клуб " Тельф". Огляд матчу "Динамо" – "Тельфс" – 9:0.

Раніше стало відомо, що "Динамо" купило захисника "Корінтіанса" Сідклея.Угода з футболістом розрахована на п'ять років . У столичному клубі футболіст буде виступати під №17. Сьогодні він не потрапив в заявку команди , оскільки вчора відіграв весь матч проти " Тельфс " .

А перед цим "Динамо" посилилось півзахисником "Палмейраса" Че Че. Бразильський півзахисник підписав п'ятирічний контракт з українським клубом .

При цьому "Динамо" відмовилося підписувати контракт з Папою Гуйє. Сенегальський ветеран перебував в столичному клубі на перегляді , а причини відмови клубу від послуг 34 – річного захисника поки невідомі .