"Динамо" в меншості не змогло виграти останній матч у 2017 році

10 грудня 2017, 15:55
Кияни зіграли внічию з "Олександрією" на виїзді

Фото ФК "Динамо"

Київське " Динамо " завершило 2017 рік нічиєю. В 19-м турі чемпіонату України підопічні Олександра Хацкевича не змогли обіграти " Олександрію " на виїзді .

Поєдинок супроводжувався дощем, що перетворило газон на стадіоні "Ніка" в місиво – це вплинуло на якість атакуючих дій обох команд.

Якщо в першому таймі команди видали понад-менш рівну гру, то в другому Олександрія майже всім складом закрилася на своїй половині поля, зосередившись на захисних діях.

В середині другого тайму Олександр Хацкевич вирішив посилити атакуючу лінію, випустивши форварда Артема Бесєдіна. Але молодому нападнику знадобилося всього 16 хвилин, щоб заробити червону картку. При цьому друге попередження він заробив за симуляцію в чужій штрафній.

"Олександрія" – "Динамо" – 0: 0

"Олександрія": Паньків, Гітченко, Цуріков, Бондаренко, Пашаєв, Запорожан, Довгий, Банада, Чеботаєв, Пономар (Козак, 90), Куліш (Сітало, 59).

"Динамо": Бущан, Кендзьора (Гармаш, 74), Кадар, Хачеріді (Пантич, 46), Морозюк, Буяльський, Шепелев, Шапаренко (Бесєдін, 62), Циганков, Піваріч, Мораес.

Попередження: Банада (15), Пантич (47), Гітченко (67), Бесєдін (67), Буяльський (67), Шепелев (82), Пашаєв (83).

Видалення: Бесєдін (78).

Нагадаємо, що сьогодні о 19:30 в Запоріжжі відбудеться центральний матч 19 туру чемпіонату України
"Зоря" – "Шахтар" трансляція матчу буде на ТБ – список , де дивитися матч , є на нашому сайті .