"Динамо" U-19 здійснило божевільний камбек і пробилося до плей-офф Юнацької ліги УЄФА

27 листопада 2019, 19:35
Кияни відіграли два м'ячі на останніх хвилинах

У другому раунді Юнацької ліги УЄФА "Динамо" U-19 на виїзді зіграло внічию з ПАОКом – 2:2

Гравці ПАОКа забивали на 15-й хвилині, коли Думціс реалізував пенальті, а на 23-й хвилині забив Дзоліс. Динамівці відігралися завдяки Ісаєнку, який на 93-й хвилині скоротив відставання, і Ярошу, який на 95-й хвилині зрівняв рахунок.

ПАОК U-19 – Динамо U-19 2:2 (перший матч – 0:3)

Голи: Думціс, 14 (пен), Цоліс, 23 – Ісаєнко, 90+4, Ярош, 90+6.

"ПАОК": Таліхманідіс – Тахатос, Панайоту (Гросдіс, 46), Міхайлідіс, Калуцікідіс – Цоліс (Гкортезіані, 72), Гіаксіс, Ціггарас – Думціс, Куціас (Пурнарас, 60), Панідіс (Цопуроглу, 68).

"Динамо": Нещерет – Скорко, Беловар, Забарний, Вівчаренко – Белошевський – Волошин (Бодня, 34), Надольский (Ванат, 80) – Цітаішвілі (Близниченко, 80), Ісаєнко, Шулянський (Ярош, 90+4).

Попередження: Тахатос, Пурнарас – Скорко, Белошевський, Бодня, Вівчаренко, Надольский, Близниченко, Ісаєнко.

Видалення: Тахатос, 90+2 (друга жовта).

Кияни вийшли до 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА, жеребкування відбудеться 16 грудня. Матчі цього раунду відбудуться в лютому.

Нагадаємо, що основна команда "Динамо" у четвер зіграє в Лізі Європи з "Мальме" на чужому полі. У попередньому поєдинку Ліги Європи команда Михайличенка в гостях розійшлася миром з "Копенгагеном" 1:1.