"Динамо" з Мілевським вилетіло з Ліги Європи

20 липня 2017, 21:28
Український нападаючий вийшов у стартовому складі, але його команда вдома поступилася з рахунком 0: 3

"Динамо" Брест - "Альтах" - 0:3. Фото Instagram

Новий клуб українського нападаючого Артема Мілевського – "Динамо" з Бреста – вилетів з Ліги Європи. У другому раунді кваліфікації білоруський клуб за сумою двох ігор поступився австрійському "Альтаху".

У четвер в Бресті екс-нападаючий київського "Динамо" і збірної України вийшов у стартовому складі і відіграв перший тайм, після чого в перерві був замінений. Забити гол Мілевському не вдалося, а його команда програла з рахунком 0: 3. Перший матч в Австрії завершився внічию (1: 1).

У минулому сезоні в чемпіонаті Австрії "Альтах" посів четверте місце. "Динамо" з Бреста після 15 турів йде на десятому місці в Білорусі.

Нагадаємо, що вболівальники з гумором сприйняли новину про новий клуб екс-форварда збірної України і тролять Мілевського в соціальних мережах.