"Динамо" розгромило "Волинь" у чемпіонаті України

26 листопада 2016, 21:35
Хет-триком за киян відзначився Жуніор Мораес

Матч в Луцьку. Фото ФК "Волинь"

У 16-му турі чемпіонату України з футболу луцька "Волинь" приймала київське "Динамо".

Господарі жваво розпочали поєдинок і вже на 6-й хвилині відкрили рахунок. Рудько невдало відбив м'яч перед собою і Діденко першим опинився на добиванні.

Динамівці відігралися на 20-й хвилині. Після швидкої контратаки Громов перекинув воротаря, а Мораес забив у порожні ворота.

Перед свистком на перерву гості вийшли вперед. Знову Громов віддав на порожні ворота, що їх побив Ярмоленко, який перервав безгольову посуху в більш ніж тисячу хвилин.

У другому таймі динамівці ще двічі вразили ворота "Волині". На 71-й хвилині Буяльський вивів Мораеса один на один і той реалізував момент.

А вже в компенсований час Мораес оформив хет-трик, ефектно перекинувши воротаря. Перемога "Динамо" – 4: 1.