"Динамо" розгромило "Олімпік" в Сумах

24 вересня 2016, 15:58
Кияни з рахунком 4: 0 обіграли на виїзді "Олімпік" і повернули собі друге місце мінімум на кілька годин

Віктор Циганков вперше відзначився за основу "Динамо"

У стартовому матчі дев'ятого туру чемпіонату України "Динамо" обіграло "Олімпік". Поєдинок пройшов у суботу в Сумах і завершився з рахунком 4: 0 на користь команди Сергія Реброва.

Кияни забили по голу в кожному з таймів. У першій 45-хвилинці відзначилися Віктор Циганков, для якого цей м'яч став дебютним за основу "Динамо", і Жуніор Мораес, який реалізував пенальті. У другому таймі забивали Дерліс Гонсалес і Валерій Федорчук.

Після цього матчу "Динамо" набрало 19 очок і повернуло собі друге місце в турнірній таблиці – мінімум на кілька годин. Якщо ввечері "Зоря" обіграє "Ворсклу", то команда Реброва знову стане третьою. У "Олімпіка" залишилося 13 очок і п'яте місце в таблиці
.

Таблиця чемпіонату України.

"Олімпік" – "Динамо" – 0: 4 (0: 2)
Голи : Циганков ( 8 ) , Мораес ( 26 , з пен ) , Гонсалес ( 59 ) , Федорчук ( 78 )
Жовті картки : Федорчук ( 47 ) , Морозюк ( 63)