"Динамо" розгромило "Олімпік" у півфіналі Кубка України

20 травня 2015, 20:54
Клуб із Донецька вперше пропустив у розіграші Кубка з 2012 року

Фото ФК "Динамо"

Київське "Динамо" розгромило донецький "Олімпік" у повторному матчі 1/2 фіналу Кубка України. Перша зустріч команд завершилася нульовою нічиєю.

У нинішньому сезоні "Олімпік" став одним із найбільш незручних суперників для киян на внутрішній арені. За три попередні Зустрічі "Динамо" лише раз зумів вразити ворота донеччан.

Проте вже з перших хвилин сьогоднішнього матчу стало зрозуміло, що чергова сенсація не відбудеться. Вже на 4-й хвилині зустрічі Ярмоленко, Гусєв і Велозу розіграли красиву комбінацію, яку точним ударом завершив португалець. Ближче до кінця першого тайму Ярмоленко опинився на ударній позиції після передачі Беланда і красивим ударом подвоїв перевагу своєї команди. На початку другого тайму Мігель Велозу красивим ударом з-за меж штрафного майданчика вразив дев'ятку воріт Махарадзе. А вже в доданий час Ленс ударом головою добив суперника.

Гол престижу для "Олімпіка" записав на свій рахунок Дітятьєв.

На цьому завершилася "суха" серія "Олімпіка" в поточному розіграші Кубка України, яка налічувала шість поєдинків! А в цілому команда з Донецька не пропускала в основний час гри в Кубку з серпня 2012 року, коли поступилася у першому раунді харківському "Геліосу" – 0:3.

"Динамо" – "Олімпік" – 4:1

Голи: Велозу (4, 53), Ярмоленко (37), Ленс (90+2) – Дітятьєв (76)

"Динамо": Рибка, Данило Сілва, Вида, Хачеріді, Антунеш, Рибалка, Велозу (Андрієвський, 81), Беланда (Гармаш, 59), Гусєв, Ярмоленко (Ленс, 59), Теодорчик

"Олімпік": Махарадзе, Гошкодеря, Гришко, Дітятьєв, Бровченко (Міщенко, 46), Тищенко, Лебідь, Шериф (Гельзін, 76), Драченко (Лисенко, 46), Моха, Кадімян

Попередження: Шериф (58), Лисенко (67).