"Динамо" розгромило "Карпати"

15 серпня 2015, 21:24
Голи Велозу, Ярмоленко та Мораес принесли команді Сергія Реброва чергові три очки

П'ята перемога в п'яти матчах.

У матчі п'ятого туру чемпіонату України "Динамо " розгромило львівські " Карпати". Поєдинок у суботу пройшов в Києві на НСК " Олімпійський" і завершився з рахунком 3 : 0 на користь команди Сергія Реброва, яка здобула п'ять перемог у п'яти матчах сезону.

Відкрив рахунок на 22 -й хвилині Мігель Велозу : португальський півзахисник прямим ударом зі штрафного відправив м'яч у "дев'ятку" воріт Романа Мисака . На 53-й хвилині Андрія Ярмоленка скористався помилкою суперника, перехопив м'яч , пройшов до лінії штрафного і пробив точно в кут – 2 : 0. Крапку в матчі поставив Жуніор Мораес , який пробив головою після подачі Ярмоленка.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 15 очок – кияни одноосібні лідери Прем'єр-ліги. У "Карпат " залишилося 9 очок (третє місце) .

"Динамо" – "Карпати" – 3: 0 (1: 0)
Голи: Велозу (22), Ярмоленко ( 53), Мораес ( 72 )
Жовті картки : Мораес (24), Велозу ( 90 )

5 тур чемпіонату Україна : час, котирування , ТБ, результати, таблиця