"Динамо" під банер "Путін х..ло" обіграло чемпіона Албанії

29 червня 2014, 21:50
Кияни на зборі в Австрії з рахунком 4:2 обіграли "Шкендербеу"

Мбокані вивів "Динамо" вперед на 81-й хвилині. Фото ФК "Динамо"

Київське "Динамо", яке продовжує підготовку до нового сезону, провело черговий контрольний поєдинок в австрійському містечку Йенбах. У неділю команда Сергія Реброва обіграла албанський клуб "Шкендербеу" – чемпіона країни – з рахунком 4:2. У складі динамівців голи забивали Ярмоленко, Мбокані і Циганков, ще один м'яч албанці забили собі самі.

Фанати київського клубу, які приїхали подивитися матч, вивісили банер "Путін х..ло":

"Динамо" (Київ, Україна) – "Шкендербеу" (Албанія) – 4:2 (2:2)

Голи: Радаш-авт., 15 (1:0), Ярмоленко, 25 (2:0), Сефа, 29 (2:1), Проні, 39 (2:2), Мбокані, 81 (3:2), Циганков, 85 (4:2).

"Динамо" (1-й тайм): Коваль, Данило Сілва, Макаренко, Рижук, Сидорчук, Цуриков, Беланда, Буяльський, Рибалка, Ярмоленко, Кравець.

"Динамо" (2-й тайм): Рудько, Селін, Ягодінскіс, Драгович, Люлька, Калитвинцев, Аруна, Безус, Циганков, Харатін, Кравець (Мбокані, 60).