"Динамо" не змогло втримати переможний рахунок у Одесі

15 жовтня 2016, 21:39
На четвертій доданій хвилині Євген Хачеріді забив гол у свої ворота

/ Фото: Сергiй Ревера

Київське "Динамо" не змогло скористатися осічкою "Шахтаря" і скоротити оставаніе в турнірній таблиці. У матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги команда Сергія Реброва на виїзді зіграла внічию з "Чорноморцем" – 1: 1.

Кияни відкрили рахунок на 30-й хвилині: Сидорчук ударом головою влучив у хрестовину воріт "моряків", а кращий бомбардир нинішнього чемпіонату Жуніор Мораес (шість голів) підхопив м'яч і відправив його в уже порожні ворота.

Здавалося, матч так і завершиться. Однак на четвертій доданій хвилині "Чорноморець" зрівняв рахунок! Після навісу з флангу захисник киян Євген Хачеріді головою зрізав м'яч у свої ворота.

Статистика матчу:
володіння м'ячем 37% – 63%
удари 4: 8
удари в створ 0: 5
кутові 1: 3

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 22 очки (третє місце), а у "Чорноморця" стало 17 очок (четверте місце