"Динамо" мінімально обіграло "Карпати" в 1/8 фіналу Кубка України

28 жовтня 2014, 21:00
Єдиний гол у матчі забив динамівець Олег Гусєв

Олег Гусєв приніс перемогу Динамо. Фото ФК "Динамо"

Київське "Динамо" за сумою двох матчів обіграло львівські "Карпати" в 1/8 фіналу Кубка України.

На 64-й хвилині Андрій Ярмоленко втратив реальний шанс вивести свою команду вперед, промахнувшись після удару з 11-метрової позначки.

Долю матчу вирішив єдиний гол киян, забитий на останніх хвилинах матчу – Олег Гусєв вийшов на побачення з Мисаком й елегантно перекинув воротаря "Карпат".

Перший матч цих команд у Львові завершився мінімальною перемогою "Динамо" – 1:0.

Жеребкування наступного етапу кубка України відбудеться у п'ятницю, 31 жовтня, в Будинку футболу.

"Динамо" – "Карпати" – 1:0 (перший матч – 1:0)

Гол: Гусєв (90+2).

"Динамо": Шовковський, Віда, Бурда, Хачеріді, Драгович, Сидорчук, Буяльський (Безус, 81), Велозу, Калитвинцев (Гусєв, 46), Ярмоленко, Теодорчик (Кравець, 77).

"Карпати": Мисак, Пластун, Балажіц, Гітченко, Мірошниченко, Карноза (Сергійчук, 55), Голодюк (Мартинюк, 82), Ксенз, Даушвілі, Кожанов (Худоб'як, 54), Костевич.

Попередження: Мірошниченко (37), Мисак (62), Голодюк (62), Даушвілі (64) – Хачеріді (90).