"Динамо" – "Лугано": відео голів та огляд матчу

13 грудня 2019, 09:06
Кияни на доданих хвилинах вирвали нічию в матчі, в якому потрібна була тільки перемога

/ Фото: Reuters

"Динамо" в заключному турі групового етапу Ліги Європи в четвер приймало "Лугано". Киянам потрібна була перемога, але добути її підопічні Олексія Михайличенка не змогла. Пропустивши гол "в роздягальню" в кінці першого тайму, футболісти українського клубу змогли відігратися лише на доданих хвилинах поєдинку. На більше динамівців не вистачило – 1:1, і навесні кияни не зіграють у єврокубках.

Огляд матчу "Динамо" – Лугано 1:1

Відзначимо, щоб гарантовано виходити в плей-офф, киянам потрібно було перемогти з різницею мінімум у два м'ячі. А при певних розкладах в паралельному матчі групи могло вистачити і просто перемоги.

"Динамо" – "Лугано" – 1:1
Голи: Циганков (90 + 4) – Аратора (45)

"Динамо": 1. Бущан, 94. Кендзьора (11. Цитаішвілі, 64), 4. Попов, 44. Кадар, 16. Миколенко, 8. Шепелєв, 20. Караваєв, 29. Буяльський, 15. Циганков, 14. де Пена (19. Гармаш, 77), 41. Бесєдін (9. Соль, 81).

"Лугано": 1. да Коста, 9. Холендер, 18. Яо, 20. Куштодіу, 21. Обексер, 22. Гвідотті (17. Вечей, 55), 23. Дальмонте (5. Марич, 64), 24. Ловріч (33. Чрнігой, 84), 28. Сульмони, 30. Дапрела, 70. Аратора.

Жовті картки: Гвідотті (17), Обексер (67), Вечей (79)