"Динамо" громить друголіговий "Дніпро" на шляху до фіналу Кубка України

18 квітня 2018, 21:12
Кияни з рахунком 4: 1 обіграли лідера другої ліги "Дніпро-1" в 1/2 і вийшли на "Шахтар" у фіналі

"Дніпро-1" - "Динамо" - 1: 4. фото fcdynamo.kiev.ua

У півфіналі Кубка України "Динамо" розгромило лідера другої ліги "Дніпро-1". Поєдинок пройшов у середу на "Дніпро-Арені" і завершився перемогою команди Олександра Хацкевича з рахунком 4: 1.

Фіналісти минулого Кубка України відкрили рахунок в середині першого тайму з пенальті, яке арбітр зустрічі призначив за фол в штрафний Артема Бесєдіна. 11-метровий реалізував лідер атак киян Віктор Циганков. До перерви "Динамо" збільшило рахунок до розгромного: після м'ячів Володимира Шепелєва та Артема Бесєдіна на табло горіло 3: 0.

У другому таймі господарям вдалося скоротити рахунок, коли Ігор Когут скористався подачею зі стандарту і забив ударом головою – 3: 1. Однак крапку в матчі поставили кияни: Беньямін Вербич пробив точно з гострого кута.

У фіналі Кубка України "Динамо" зіграє з "Шахтарем" 9 травня в Дніпрі.

"Дніпро-1" – "Динамо" – 1: 4 (0: 3)

Голи: Когут (58) – Циганков (28, з пен), Шепелев (38), Бесєдін (44), Вербич (66)

Жовті картки: Когут (30), Бровченко (86)

У паралельному півфінальному матчі Кубка України "Шахтар" впевнено обіграв "Маріуполь" з рахунком 5: 1.