"Динамо" в Києві обіграло "Сталь" в чемпіонаті України

19 листопада 2016, 19:03
М'ячі Хачеріді і Макаренко принесли киянам три очки

"Динамо" - "Сталь" - 2:1. Фото fcstal.com

Київське "Динамо" в матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги обіграло "Сталь" з Кам'янського. Поєдинок пройшов у суботу на стадіоні НСК "Олімпійський" в Києві і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Сергія Реброва.

На 18-й хвилині комбінація Ярмоленко і Сидорчука вивела на ударну позицію Євгена Хачеріді, якому залишалося тільки не схибити з кількох метрів – 1:0. На початку другого тайму Євген Макаренко подвоїв перевагу киян, потужно пробивши точно в кут – 2:0.

На 56-й хвилині Домінік Комваліус скористався метушнею у штрафному "Динамо" і пробив з кількох метрів повз Артура Рудько, скоротивши відставання в рахунку – 2:1. Однак на більше гостей не вистачило.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 33 очки (друге місце), а у "Сталі" залишилося 14 очок (восьме місце).