"Динамо" – "Барселона": відео голів і огляд матчу Ліги чемпіонів

25 листопада 2020, 07:43
Кияни пропустили чотири "сухі" м'ячі від каталонців і втратили шанси на вихід до 1/8 фіналу ЛЧ

Віталій Миколенко проти Мартіна Брейтуейта / Фото: Reuters

Напередодні "Динамо" в Києві програло "Барселоні" 0:4 і за два тури до фінішу групового раунду втратило шанси на вихід до 1/8 Ліги чемпіонів. Перший тайм на НСК "Олімпійський" завершився нулями на табло, а от у другому кияни посипалися, пропустивши чотири рази.

Огляд матчу "Динамо" – "Барселона" 0:4

Рахунок в поєдинку на 52-й хвилині відкрив американський захисник "Барселони" Сержіньо Дест. Це перший його гол у складі каталонців.

А буквально за п'ять хвилин після помилки Забарного рахунок у своєму дебютному поєдинку подвоїв Мартін Брейтуейт. Але на цьому проблеми "Динамо" не закінчилися.

На 69-й хвилині Попов привіз пенальті у власні ворота, і все той самий Брейтуейт виконав вирок, хоча на полі вже був Антуан Грізманн. Бущан вгадав кут, але до м'яча не дотягнувся.

А вже на другій компенсованій хвилині відзначився і Грізманн. Французу ніхто не завадив точно замкнути простріл від Альби – 4:0.

Відзначимо, що зараз у "Динамо" по одному очку з "Ференцварошем". Швидше за все, вирішальною в боротьбі за третє місце і путівку в 1/16 Ліги Європи стане гра останнього туру 8 грудня, коли кияни приймуть угорську команду Сергія Реброва на НСК "Олімпійський".

Дивіться, як "Динамо" і "Барселона" грали на "Камп Ноу"