Дев'ять голів в одні ворота: як чемпіон Франції готується до зустрічі з командою українця

13 липня 2020, 00:36
По дублю у парижан зробили Мауро Ікарді, Кіліан Мбаппе і Неймар

Анхель Ді Марія, Кіліан Мбаппе і Мауро Ікарді / Фото: PSG

Чемпіон Франції "Парі Сен-Жермен" в товариському матчі розгромив клуб з Ліги 2 "Гавр" з рахунком 9:0. Зустріч відбулася в Гаврі на стадіоні "Стад Осеан". Раніше ми розповідали, що на дні народження зірки "ПСЖ" Неймара дружини боялися відпускати чоловіків навіть в туалет.

Рахунок в поєдинку був відкритий на восьмій хвилині, а автором забитого м'яча став Мауро Ікарді, якому асистував Тіло Керер. На 19-й хвилині розрив між командами збільшив все той же Ікарді, тільки вже з передачі Анхеля Ді Марії. А через пару хвилин справу до розгрому довів Неймар за допомогою знову ж таки Ді Марії.

На 29-й хвилині четвертий гол забив Кіліан Мбаппе. У кінцівці першого тайму бразильський форвард парижан Неймар оформив дубль, реалізувавши пенальті. У другому таймі дубль у складі "ПСЖ" зробив ще і Пабло Сарабія. Також по голу в активі Ідрісса Гейє і Арно Калімуендо.

Нагадаємо, що чемпіонат Франції завершили достроково через пандемію коронавірусу, а титул дістався "ПСЖ". Але паризький клуб не може піти у відпустку, так як готується до відновлення Ліги чемпіонів. В 1/4 фіналу "ПСЖ" зіграє з італійською "Аталантою", за яку виступає українець Руслан Малиновський.

Дивіться, як на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Парі Сен-Жермен" вибив "Боруссію" Дортмунд